KERMI

www.kermi.com

Jako společnost koncernu Arbonia AG a mezinárodně zaměřený výrobce dnes patříme k předním evropským dodavatelům, jak v oboru vytápění, tak také sanity.

S přibližně 1300 zaměstnanci v hlavním sídle v Dolním Bavorsku, dvěma výrobními pobočkami a aktivitou na mezinárodních trzích. Máme vysoce kvalitní výrobky, pokročilou výrobní technologii, motivované zaměstnance a jasně stanované cíle: nalézt maximální soulad novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti. Přicházíme se dvěma jedinečnými kompletními výrobními programy pro zcela individuální příjemný pocit a komfort při sprchování, které lze přizpůsobit podle přání.

Nikoli náhodou byly naše výrobky v uplynulých letech mnohokrát vyznamenány významnými cenami za design a renomovanými oceněními – a to i našimi odbornými partnery. Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury. Otevřeně se hlásíme ke 3stupňovému systému prodeje. Usilujeme o partnerskou komunikaci, rozsáhlou informovanost a účinnou podporu prodeje.

Zpět
Společnost Genova Bohemia