O firmě

...aneb, jak šel čas... 2003 - 2022

Genova bohemia

Společnost Genova Bohemia s.r.o. byla založena na základě zakladatelské smlouvy v roce 2000 a je vedena u Městského soudu v Praze ode dne 17. června 2000, oddíl C m vložka 78172. vznikla v roce 2000. Za dobu své existence si firma vybudovala vlastní provozní areál v Praze na Vídeňské ul. 573, Vestec. Nabízí klientům kvalitní servis založený na profesním vzdělání všech svých pracovníků.

Rok 2022 - budova C

Letos se můžete těšit na rozšířené výstavní prostory kde si budete moci prohlédnout interiérové, koupelnové a dekorativní osvětlení, široké spektrum vinylových podlah a další výrobky spojené s vybavením interiéru či koupelen.

Rok 2021 - budova C

V tomto toce byla úspěšně dokončena stavba administrativní budovy o rozloze 1050㎡ spolu s podzemním skladem 900㎡. Podařilo se nám propojit aktivity v oboru stavebnictví s nájemními firmami například ALFA PORTAS, LOMAX, která se specializuje na montáž a prodej garážových vrat, žaluzii. Dveře a okna VPO Protivanov, centrální vysavače a shozy prádla NEWAG, rekuperace vzduchu Zehnder Ch., kuchyně a e-shop Kitchen Aid ESO kuchyně a luxusní interiéry s kuchyněmi Gamadecor-Dorint Partners a další.

Rok 2015 - budova A

V tomto roce jsme dostavěli moderní showroom zaměřený na design, návrhy interiérů a koupelen a to na ploše více jak 900㎡. Jsou zde vystaveny výrobky společností Gessi, Catalano, Porcelanosa ,Villeroy Boch , Laufen, ,Jika, Tres a mnoho dalších. K vidění jsou zde i obkladové materiály firem Rako, Prissmacer, Keope, Porcelanosa atd.

V příjemném prostředí se Vám bude věnovat profesionální tým, který Vám poradí a navrhne řešení vašich koupelen, který Vám může designér převést do 3D návrhu v programu Visoft. 

Rok 2006 - budova B

Naše společnost vybudovala pro své klienty moderní prostory prodejny, skladu, školících místností a rozpočtové technické oddělení. Můžeme se pyšnit skladovým zázemím cca 16.000㎡ skladovacích ploch, což umožňuje našim zákazníkům okamžitý výdej materiálů v širokém spektru výrobků z oblasti voda – topení – plyn - inženýrské sítě a vybavení koupelny.


Genova bohemia

Pojištění firmy Genova Bohemia v CZ

Firma má uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu u pojišťovny KOOPERATIVA a.s., limit pojistného plnění je do výše 10 000 000Kč.